27 Ağustos 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yok Edilen Kavşak!

Ataşehir hastaneler bölgesinden Doğu Ataşehir'e çıkan yoldaki kavşak 1 haftalık tatile gidip geldiğinde yok olduğunu gördüm. Her gün binlerce aracın kavşaktan sola dönebildiği oldukça büyük ve geniş olan bu alan her ne hikmetse yok edilip, dönüş yasaklanmış ve kavşak kaldırılmış durumda.

Bunun amacını öğrenmek istiyorum? Bu araçlar nereden dönecek? Eğer trafiği rahatlatma ise amaç, böylece orayı kriz yeri haline getirdiler. Yapılması gereken, tüm Avrupa ülkelerinde olduğu gibi kavşak yok edilmek yerine daha da büyütülmeli, özellikle yukarıdan inişi yavaşlatmak için o bölgeye doğru özellikle kavsak büyütülmeliydi.

Konuyla ilgili bilgi rica ediyorum.

Eray 37 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın Eray O. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2247901 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2247901 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön