06 Temmuz 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yine Engelliyim Diye Şoförünüz Almadı!

04.07.2015 tarihi saat 14:27 de metrobüs yolu Hadımköy durağında 34 TR 6190 plakalı metrobüse binip Zincirlikuyu'ya gitmek istedim ama metrobüs şoförü sağlıklı yolcuları aldıktan sonra benim otobüse yöneldiğimi ve binmek istediğimi gördüğü halde tekerlekli sandalyede olduğum için beni almadı kapıları kapatıp tüm uyarılarıma rağmen kaçarcasına devam etti beni durakta bıraktı.
(biliyorum ki o şoföre hiçbir şey olmayacak ama umarım bir gün o şoförde tekerlekli sandalye ye oturur ve kendisi gibi bir şoförle karşılaşır o şoförde kapılarını kapatıp olduğu yere bırakarak gider ve bugünü hatırlamasına vesile olur).

Ömer 95 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi08 Temmuz 2015

    Sayın Ömer Engin Ö. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-860952813 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-860952813 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön