İstanbul Büyükşehir Belediyesi Yıldıztabya-Eminönü 37E Hattı!

Aydın U. |

Yıldıztabya - Eminönü 37E hatlı otobüslerinin yoğun trafiğin olduğu Fatih'ten geçmesi benim gibi çoğu yolcuyu sıkıntıya sokmaktadır. Yıldıztabya'dan Karagümrük'e 15 dk. içerisinde otobüs geliyor. Karagümrük - Fatih - Unkapanı arası 30 dk'dan fazla sürmektedir. Çoğu yolcu bu durumdan rahatsız olmakla beraber, her defasında bu duruma lanet okumaktadır.

Zaten Yıldıztabya'dan Fatih'e 37Y hatlı Yıldıztabya-Vezneciler otobüsü bulunmaktadır. Mağduriyetimizin giderilmesi adına, Yıldıztabya - Eminönü 37E hatlı otobüsümüzün güzergahının Balat üzerinden geçmesi yönünde değerlendirilmesini rica ederiz.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Kasım
  09:51

  Sayın Aydın U. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci tamamlanmış olup işlem sonucu tarafınıza mail olarak iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Aydın U.
  29 Ekim
  17:04

  37e Yıldıztabya-Eminönü otobüsü hala yoğun trafiği olan Fatih güzergahından gitmekte ve yolcular şikayet etmektedirler.

 • 12 Haziran
  16:41

  Sayın Aydın U.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-818926222 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-818926222 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa