22 Nisan 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Vicdanım Sızlaya Sızlaya İsrafa Zorluyorlar!

20 mt kare ofisimde sadece abdest amaçlı lavabom mevcut bana her ay 24 lira fatura geliyor
evet önemli bir rakam değil belki lakin kullandığım şu miktarı kuruşlar civarında bütün değerler sıfır iken sadece bakım bedeli 7, 40 tl iyide ben 1 tl şu kullanmışım cevapları şu 2m3 un altında şu kullanıyorsun biz de sana 2m3 şu kullanımı üzerinden yuvarlama fatura yazıyoruz iyide bunu 1 ay yazın 1 ay yazmayın o zaman yok olmaz öyle sistem diyorlar.

Yani boşa akit komşuna dağıt ne edersen et 2m3 un üstünde harca e her gün suyu boşa harcamayın diye bağıran sizlersiniz hatta fatura üzerindeki koca damla da da öyle yazıyor kullanmadığım suyun bakım bedeli 7 tl üzeri kdv si süsü büsü 24 tl yüzde 1000.

Mehmet 56 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi10 Temmuz 2013

    Sayın Mehmet A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2111760 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2111760 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön