İstanbul Büyükşehir Belediyesi Üst Geçit ve Durak Talebi!

Nilgün M. |

İncirli-Zeytinburnu arasına durak konması için uzun zamandan beri komşularım ve ben belediyeye mail gönderiyoruz. Çocuklarımız ve arabası olmayan komşularımız yakın durak olmadığı için sabah-akşam 1 km yol yürümek durumunda. Ayrıca yolun diğer kısmında olan AVM'ye de üst geçit olmadığı için köprü altı dahil tehlikeli yollardan yürümek durumunda kalıyoruz.

Allah korusun bir kaza olması mı gerekiyor durumun aciliyeti ve önemini vurgulamak için? Üst geçit ve durak konması için okullar açılmadan destek lütfen.

Etiketler :

Ulaşım Yol - Kaldırım ve Aydınlatma

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilgün M.
  11 Ağustos
  17:22

  Durak ve üst geçit konusunda hala bir gelişme yok.Okullar açılacak,konu çok acil.Lütfen gereken bir an önce yapılsın...

 • Nilgün M.
  04 Eylül
  14:16

  Maalesef hala hiçbir gelişme yok.

 • 24 Temmuz
  19:10

  Sayın Nilgün M. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci devam etmekte olup işlem sonucu tarafınıza iletilecektir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Nilgün M.
  23 Temmuz
  14:41

  Üstgeçit ve durak problemi taşındığımız günden beri kabusumuz oldu.Çocuklarımızın ve bizlerin ulaşım sıkıntımıza duyarsız kalmayın lütfen...

 • 18 Temmuz
  11:25

  Sayın Nilgün M. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2137313-2137315 başvuru numaraları ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa