23 Temmuz 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ünalan Metrobüs ve Metro Geçitleri!

Anadolu Yakası E-5 güzergahı en yoğun duraklarından biri olan Uzunçayır Metrobüs ile Ünalan Metro Durağı maalesef kendi çevresinde yaşayan insanlar dışında herkese hizmet etmektedir. Ne yazık ki evim her ikisine yakın gibi gözükse de, bu toplu taşıtları kullanmak istediğimde kafamda çok sayıda soru işareti oluşmakta. Hangi yol daha güvenli, ya da kısa gibi. İnsanlar tarafından oluşturulmuş patika yollar burada böyle bir ihtiyacın olduğunu, aslında açıkça gözler önüne koymaktadır.

Yeni yapılan alışveriş merkezi için özel metro geçitleri yapılmakta. Ancak yıllardır o bölgede yaşayan Ünalan sakinleri için hiç bir kolaylık düşünülmemektedir. Kıvılcım sokak kısmına yeni bir düzenleme yapılmasını beklemekteyiz.

Nevhan 63 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın Nevhan B. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2161662 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2161662 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön