İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Sorunları!

Fatoş E. |

15bk Beykoz Kadıköy Beykoz hattının sabah ve akşam seferlerini lütfen artırın sabah ve akşam seferlerindeki körüklü İETT otobüsleri artırılsın 15 dakikada gelen seferler 5 dakikada gelse duraklarda soğukta beklemesek gelen otobüsler yoğunluktan durakta durmuyorlar, bizlerde çok mağdur oluyoruz, işe ve okula geç kalınıyor.

Lütfen biraz daha duyarlı olsunlar 15 bk Beykoz Kadıköy hattındaki otobüsler çok dolu ve binemiyoruz, körüklü seferleri çoğalsın ve daha sık geçsinler 10 dakika değil 5 dakikada bir gelsinler.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  12:15

  Sayın Fatoş E.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için,1-1167253223 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1167253223 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Fatoş E.
  11 Ocak
  10:52

  15bk Beykoz Kadıköy Hattı 1,5 saat uzun cayır durağında bekleyip İETT aradığımda ban 2 araç bozuldu 1 ininde seferi iptal edildiği söylendi uzun çayırdan Üsküdar a gitmek zorunda kaldım ve 4 saatte evime ulaştım sizce bu Türkiye ve İstanbul şartlarında normal mi onca insan 2 saat mağdur olup duraklarda bekletiyorsunuz karda yağmurda soğukta yazık günah sabahları 15 bk Beykoz Kadıköy otobüsleri yoğunluk nedeniyle duraklarda durmadan geçiyor 3.veya 4 otobüse zorluklarla biniyoruz bu kadar şikayete bu kadar mail atılmasına rağmen hala hiçbir şey yapmıyorsunuz ve yazılan şikayetlerin çoğunu yayınlamıyor iptal ediyorsunuz Seferleri 15 dk değil 5 dk bir yapın artık

 • Fatoş E.
  06 Ocak
  10:41

  15bk Beykoz Kadıköy Hattı 1,5 saat uzun cayır durağında bekleyip İETT aradığımda ban 2 araç bozuldu 1 ininde seferi iptal edildiği söylendi uzun çayırdan üsküdar a gitmek zorunda kaldım ve 4 saatte evime ulaştım sizce bu Türkiye ve İstanbul şartlarında normal mi onca insan 2 saat mağdur olup duraklarda bekletiyorsunuz karda yağmurda soğukta yazık günah sabahları 15 bk Beykoz Kadıköy otobüsleri yoğunluk nedeniyle duraklarda durmadan geçiyor 3.veya 4 otobüse zorluklarla biniyoruz bu kadar şikayete bu kadar mail atılmasına rağmen hala hiçbir şey yapmıyorsunuz ya size söyleyeceğim tek şey milletin üzerinden yediğiniz ekmekler haram olsun. Seferleri 15 dk değil 5 dk bir yapın artık

 • 04 Ocak
  09:47

  Sayın Fatoş E.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1150732449 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1150732449 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa