18 Eylül 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tramvayın Çıkardığı Gürültü!

Şikayetim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Ulaşım A.Ş.'nin Topkapı-Mescid-i Selam Hattı ile alakalı. Sağmalcılar - Bosna Çukurçeşme Durakları'nın tam ortasında kalan bir mevkinde ikamet ediyorum.

Özellikle yaz günlerinde, sıcak ve kuru havanın olduğu günlerde, tramvay evimin tam önünden geçerken çok gürültülü bir gıcırtı sesi çıkartmaktadır. Evde cam açıksa, tramvay geçtiği sırada TV'yi duymak, yanındaki insanı duymak imkansız hale geliyor. Beyaz Masa'ya şikayet yazdım. Gelen cevapların birinde düzenli yağlama çalışması yapıldığı, diğerinde ise kayda değer bir gürültünün tespit edilemediği yazıyor. Gürültüden çok rahatsızız. Durumun düzeltilmesi için şikayetçiyim.

Mübin 348 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi22 Eylül 2014

    Sayın Mübin S. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-395772302 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-395772302 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Mübin21 Eylül 2014

    Yaptığım şikaywt çözümlenmemiştir. Şikayet ettiğim kurumun başındakiler benden birdaha asla oy alamayacaklar...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön