İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tramvayın Çıkardığı Gürültü!

Mübin S. |

Şikayetim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İstanbul Ulaşım A.Ş.'nin Topkapı-Mescid-i Selam Hattı ile alakalı. Sağmalcılar - Bosna Çukurçeşme Durakları'nın tam ortasında kalan bir mevkinde ikamet ediyorum.

Özellikle yaz günlerinde, sıcak ve kuru havanın olduğu günlerde, tramvay evimin tam önünden geçerken çok gürültülü bir gıcırtı sesi çıkartmaktadır. Evde cam açıksa, tramvay geçtiği sırada TV'yi duymak, yanındaki insanı duymak imkansız hale geliyor. Beyaz Masa'ya şikayet yazdım. Gelen cevapların birinde düzenli yağlama çalışması yapıldığı, diğerinde ise kayda değer bir gürültünün tespit edilemediği yazıyor. Gürültüden çok rahatsızız. Durumun düzeltilmesi için şikayetçiyim.

Etiketler :

Gürültü Kirliliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Eylül
  10:17

  Sayın Mübin S. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-395772302 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-395772302 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Mübin S.
  21 Eylül
  14:54

  Yaptığım şikaywt çözümlenmemiştir. Şikayet ettiğim kurumun başındakiler benden birdaha asla oy alamayacaklar...