06 Eylül 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Düzenlemesi Trafiği Rahatlatmadı!

Benim bildiğim belediyelerin yaptığı trafik düzenlemeleri trafiği rahatlatmak için yapılır ama Ümraniye Hekimbaşı'ndan inen yolun Küçüksu bağlantı noktasında yapılan tek yön uygulaması 1 senedir bir kere bile trafik sıkışıklığı görmediğim kavşakta şimdi sürekli yoğunluk oluşturdu. Bu yoğunluk sabah akşam saatlerinde hekimbaşı tarafına doğru öyle fazla oluyor ki 500 metrelik yolu 5-10 dkda almamıza sebep oluyor.

Belediyenin bu düzenlemesini şikayet ediyor. Ya eski haline döndürülmesini ya da bu sıkışıklığa bir çözüm bulunmasını talep ediyorum. İlgili mevkiye şu adresten bakabilirsiniz http://tiny.cc/kucuksu Kırmızı çizgi araç kuyruğunun olduğu yerdir. Taksinin oraya trafik lambası konabilir.

Muhammed 59 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi07 Eylül 2013

    Sayın Muhammed G.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1283861 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1283861 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön