İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Sorunu.

Kenan A. |

İkamet etmiş bulunduğum Mecidiyeköy M. Galata Deresi Caddesi üzerinde ciddi bir şekilde toplu taşıma sıkıntısı yaşıyoruz. Duraklar var otobüs yok. 4 yıldır beyaz masa aracılığıyla iletmiş olduğum bu sorun halen çözülememiştir. Bu bölgede her gün hızla artan bir nüfus söz konusu olmasına rağmen toplu ulaşım hizmeti verilmiyor. Sadece sabah 07:00 ile 09:00 arası Yenikapı'ya kadar tek bir hat çalışıyor. Onun dışında İETT aracı yok. Uzun minibüs kuyrukları oluşmakta. İnsanlar sürekli kavga etmekte ve üst üste, kapıda yolculuk etmek zorunda kalarak hayatlarımızı tehlikeye atmaktayız.

Bir beyaz masa çalışanı biz oraya otobüs vermek istiyoruz ama minibüsçüler engel oluyor diye bir açıklama yaptılar. Hatta Şişli Belediyesi bir ring sefer koymak istemiş buna da minibüsçüler engel olmuş. Nasıl böyle bir şey olabiliyor anlamış değilim ve mağdur olmaya devam eden biz vatandaşlar yollarda kalıyoruz.

Etiketler :

Ulaşım Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  16:25

  Sayın KENAN A ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-2235452152 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-2235452152 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa