24 Şubat 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Sorunu!

Araçlar o kadar pis ki insan hayret ediyor. Hem de bunca zam yapılıyor. Lütfen ülkenin en yoksul kesiminden en çok parayı beklemeyi bırakın ve şu araç ücretlerini değiştirin insanlar ne kadar mağdur oluyor.

Yeterince KDV ve zam olan şey var bari yol parası makul olsun artık ve tabi ki verdiğimiz paraya bakıp steril düzeye bakarsak fiyasko ve otobüs şoförleri o kadar umarsız ki resmen ölüm riskiyle seyahat ediyoruz.

Trafikte sollamak durakta durmamak hız sınırını geçmek sürekli hepsinde bir telefona bakma sevdası. Zamları geri çekin lütfen ve şu araçları temizletin rica ederim. Vasıta eksikliği çok var zaten dolup taşıyor, araçlar ekstra araç koymuyorsunuz bari bu kötü hizmete doğru orantıda ücret alın.

Duygu 56 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi26 Şubat 2016

    Sayın Duygu K.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için kusuru görülen otobüslerin kapı numarası veya plaka bilgisinin belirtilmesi halinde gerekli tahkikat başlatılacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön