İstanbul Büyükşehir Belediyesi Tıkanan Logar!

Songül Ö. |

Dün gece tıkanan logar sonucu İstanbul Büyükşehir Belediyesi 185 hattını arayıp kayıt açtırdık. Sabah gelen İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanları logara bile bakmadan tesisatçı çağırmak gerektiğini söyledi sinirli ve agresif tavırları rahatsız edici boyuttaydı. Altı senedir aynı binanın zemin katında oturmaktayım. Tıkanma yaşandığında İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının açmasına rağmen şimdi ne değişti anlamış değilim ilgilenirseniz sevinirim.

Etiketler :

Su - Kanalizasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ocak
  15:40

  Sayın Songül Ö. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1178925651 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1178925651 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Songül Ö.
  22 Ocak
  02:41

  Yakacık yeni nah çalkantılara SPK kardeşler apt daire 2 de ikamet etmekteyiz. İlgilenirseniz çok sevinirim iyi çalışmalar.