04 Mart 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Suyu Hala Açmadılar

Bugün saat 12:00 da suyumuz borcundan dolayı kesilmişti. 13:00 da ödedik ve gelip açmışlar fakat vanayı biz çevirmemiz gerekiyormuş. Çevirdik ama yine su gelmedi. Aradık bütün numaraları kimse ilgilenmedi.tesisatçı çağırın dediler. Tüm borcumuzu + cezamızı ödememize rağmen şimdide tesisatçıya para ödememiz gerekti.

Çalışan tesisatı açma kapama sırasında bozan yetkili olabilir dediğimde kimse ilgilenmedi. Bizimle hiç bir ilgisi olmayan ve müdahalemizin bulunmadığı tesisata yine para ödedik. Bir daha geldiklerinde belki bir daha ödeyeceğiz ve bunun sonu yok. Hizmeti alamadık ve mağdur olduk.

Üstelik yetkiliye aktarın dediğim müşteri temsilcileri, kayıt dahi oluşturmadılar. Şikayet birimi bile yok.

Burak 63 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Mart 2014

    Sayın Burak S.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-116681129 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-116681129 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön