02 Eylül 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Saati Arızası!

2012'de taşındığımız konutta neredeyse taşındığımız aydan itibaren hep yüksek su faturalarıyla karşılaştık. Sebebini hiçbir zaman bir arıza olarak değerlendirmedik, çok kullanım deyip geçtik çünkü eğer bir arıza olsa görevlilerin bizi bilgilendireceğini düşündük fakat bundan yaklaşık bir hafta önce bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi görevlisi kapımızı çalıp su saatinin değiştirildiğini saatteki rakamların net okunamadığını bu yüzden faturaların hep ortalama olarak kesildiğini söyle. Aylarca fazladan ödediğimiz fatura bedellerinin fazla ödediğimiz kısmı belki bize bir şekilde iade edilir fakat bu kadar uzun süre görevlilerin sorumsuzca davranmış olması gerçekten rahatsız edici.

Fatih 95 Okunma

Cevaplar

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi17 Eylül 2015

  İstanbul’a katkınız, işbirliğiniz ve nezaketiniz için teşekkür eder, olumlu ve olumsuz eleştirilerinizin kurumumuzu geliştirme fırsatı olarak değerlendirildiğini belirtmek isteriz. Her türlü bilgi ve başvurunuz için Alo 153 hattımızı kullanarak 24 saat bizimle irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • Fatih'in Teşekkür Mesajı13 Eylül 2015

  Beyazmasa'dan bana ulaşıldı ve yapmam gerekenler söylendi. Teşekkür ediyorum.

 • Fatih04 Eylül 2015

  Evet, bunun farkındayım fakat bu tip bilgileri bu ortamda paylaşıma sunmak istemedim. Bana bireysel olarak ulaşılır diye düşünüyordum. Hala da bekliyorum.

 • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi02 Eylül 2015

  Sayın Fatih Fikri D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için fatura mukavele-sözleşme numarası ve İlçe bilginiz gerekmektedir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön