Fatih Fikri D. Teşekkür Mesajı

Beyazmasa'dan bana ulaşıldı ve yapmam gerekenler söylendi. Teşekkür ediyorum.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Saati Arızası!

Fatih Fikri D. |

2012'de taşındığımız konutta neredeyse taşındığımız aydan itibaren hep yüksek su faturalarıyla karşılaştık. Sebebini hiçbir zaman bir arıza olarak değerlendirmedik, çok kullanım deyip geçtik çünkü eğer bir arıza olsa görevlilerin bizi bilgilendireceğini düşündük fakat bundan yaklaşık bir hafta önce bir İstanbul Büyükşehir Belediyesi görevlisi kapımızı çalıp su saatinin değiştirildiğini saatteki rakamların net okunamadığını bu yüzden faturaların hep ortalama olarak kesildiğini söyle. Aylarca fazladan ödediğimiz fatura bedellerinin fazla ödediğimiz kısmı belki bize bir şekilde iade edilir fakat bu kadar uzun süre görevlilerin sorumsuzca davranmış olması gerçekten rahatsız edici.

Etiketler :

Fatura ve Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  16:54

  İstanbul’a katkınız, işbirliğiniz ve nezaketiniz için teşekkür eder, olumlu ve olumsuz eleştirilerinizin kurumumuzu geliştirme fırsatı olarak değerlendirildiğini belirtmek isteriz. Her türlü bilgi ve başvurunuz için Alo 153 hattımızı kullanarak 24 saat bizimle irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • Fatih Fikri D.
  13 Eylül
  20:36

  Beyazmasa'dan bana ulaşıldı ve yapmam gerekenler söylendi. Teşekkür ediyorum.

 • Fatih Fikri D.
  04 Eylül
  02:04

  Evet, bunun farkındayım fakat bu tip bilgileri bu ortamda paylaşıma sunmak istemedim. Bana bireysel olarak ulaşılır diye düşünüyordum. Hala da bekliyorum.

 • 02 Eylül
  16:54

  Sayın Fatih Fikri D. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için fatura mukavele-sözleşme numarası ve İlçe bilginiz gerekmektedir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa