06 Ocak 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Su Kesintisi!

Yenibosna Zafer mahallesinde ikamet ediyorum. Neredeyse 1 aydır belki daha da fazla hafta sonları sular kesik hafta içi çalışıyoruz. Hafta sonu su ihtiyacımız daha fazla oluyor ama nedense hep haftasonları sularımız kesik oluyor akmıyor. Sanırım bu kesinti bilerek yapılıyor ve bizi zor durumda bırakıyor. Lütfen bu şikayetimizi bir an önce dikkate alınıp gereğinin yapılmasını istiyoruz.

Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. İstanbul gibi bir yerdeyiz. Su kesintisi ne demek her hafta olmaz ki gerçekten artık su kesintisi istemiyoruz.

Zeynep 44 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi08 Ocak 2014

    Sayın Zeynep G. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-45678851 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-45678851 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön