İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şoförün Umursamazlığı.

Okan D. |

153 Beyaz Masa Yetkilileri; size buradan değil de kendi sayfanızdan yazacaktım fakat gelmeyen otobüsü şikayet edebilmem için benden plaka ve kapı numarası isteme mantığınıza yenik düştüm.

16:30 kalkışlı 132t, kalkış durağı olan organize sanayiye gelmedi, muhtemelen Tepeören'den sanayiye gelmeden direkt gitti. Böyle bir saygısızlık olur mu? Burası dağ başı, 08:35 ve 16:30 seferleri var buraya sadece. Tek sefer var tek ve ona da şoför gelmiyor, bu genişliği nereden alıyor bu adam?

Zaten 3 kuruşa çalışıyoruz, onu da Tepeören'e gitmek için taksiye mi verelim akşam evimize ekmek mi götürelim? Ayıptır ya, işini yapmak zor geliyorsa yapmasın otursun evinde o şoför bey kardeşimiz.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  16:40

  Sayın Okan D. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-976359092 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-976359092 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa