İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şoförün Davranışı!

Turgut B. |

Saat 16. 30 sıralarında beylikdüzü cumhuriyet mah. durağından büyükçekmece istikametinde 402 nolu hatta ait 34 SY **plakalı araca bindim. otobüs boş olduğu için ve üç durak sonra ineceğim için koridordan cam kenarına üçlü koltuk geçince durdum. şoför arkaya ilerlememi söyledi bende az ilerde ineceğim dedim, birden laubali bir şekilde insanlar sana sürtünmek zorunda mi geç arkaya diye bağırmaya başladı.

Bende kim var kime değmişim ağzından çıkana dikkat et şov yapma deyince ara kapanıyor bi kastım yok dedi ,ancak ilk durakta başkalarına da sataşmaya ve toplum kurallarına uymayan davranışlarına devam etti. İett yi aradım ses kayıt çıktı özel halk otobüsü olduğundan kime şikayet edeceğimi bilemedim.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Temmuz
  10:57

  Sayın Turgut B. ;
  İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa