29 Eylül 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şoför Engelli Gence Hakaretler Yağdırdı!

09/09/2015 akşam saat 19:37 sıraları Sigorta Hastanesi durakta bekliyordum. Önümde 94 numaralı otogar istikametine giden otobüs durdu kapısını açtı. İçeride kapı önünde birine şoför bağırıyor hakaret ediyor. Sonradan fark ettim ki hakaret edilen genç engelli! Şoför ağza alınmayacak kelimeler sarf etti ve çocuğu aşağı indirip gitti.

Karşısında engelli biri varken bu kadar adice konuşmak ona hakaret etmek hakkı mı? Orada sizin veya bizim de bir yakınımız engellimiz olabilirdi. Engelli diye bir tekmede bizlerin mi atması gerekiyor? Bu hangi vicdana sığar? Bildiğim kadarıyla otobüslerinizde kamerada var bunun incelenip bu terbiyesiz şoföre gerekli yaptırımın uygulanmasını istiyorum.

Kadri 41 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Mart

    Sayın Kadri D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci tamamlanmış olup işlem sonucu tarafınıza mail olarak iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

  • Kadri16 Mart

    Siz hangi otobüsünüzün hangi saatlerde çalıştıgını bilmiyor musunuz ki plaka soruyorsunuz o an plakayı almak aklıma gelmedi. Olay saati duragı otobüs numarası belli eiteseniz hemen bulursunuz.

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi02 Ekim 2015

    Sayın Kadri D.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için kusuru görülen otobüslerin kapı numarası veya plaka bilgisinin belirtilmesi halinde gerekli tahkikat başlatılacaktır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön