11 Haziran 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şişli'de ki Su Kesintileri Bıktırdı!

Şişli 19 Mayıs mahallesinde oturuyorum. Son bir hafta da üç kez sular kesildi. Bunlardan biri pazar günüydü ve kesinti tüm gün sürdü. Biz çalışan insanlarız evde geçirdiğimiz tek gün rezil oldu. Ne iş yapabildik ne duş alabildik. Bugünde aynı şekilde öğlenden beri sular kesik.

Hiçbir şey yapamıyoruz. Şehirlerde su kesintisi artık kabul edilemez ve tahammül edilemez bir şey 2014 yılındayız! İstanbul Büyükşehir Belediyesi su işlerinin iyi çalışmadığını düşünüyorum. Bu kuruluşun Öncelikli görevi suyun her musluğa ulaşmasını sağlamak değil midir?

Su kesintisinin nasıl bir mazereti olabilir aklım almıyor. Tamirat yapıyoruz diyorlar suyu kesmeden yapacaksın! Öyle yapmanın bir yolunu bulacaksın! 30 sene öncesinden bir adım ileri gitmemiş oluyorsun yoksa.

Ceren 856 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi11 Haziran 2014

    Sayın Ceren G. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-230729345 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-230729345 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön