27 Ağustos 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sekiz Defa Patlayan Boruyu Değiştirmiyor.

Ayazağa Mahallesi Şehit İlhan Yurt Sokak'da ikamet etmekteyim. Binamıza gelen su borusu bu gün itibarıyla 8. defa patladı. İSKİ ekipleriniz daha önce yedi defa aynı boruya geçici müdahalede bulunduklarından yani boruyu komple değiştirmediklerinden eski ve yıpranmış olan boru yine patladı ve hem evimize hem de sokağa su akmaya başladı.

Aynı durumun sizin de başınıza geldiğinizi düşünün. Evinize patlayan su borusundan sekiz defa su doluyor. İSKİ elemanları yedi defa gelip, geçici müdahalelerde bulunuyorlar. Allah rızası için gelen tüm ekiplere söyledik. Eve su getiren 3-4 metrelik borunun komple değişmesi gerekiyor. Lütfen duruma müdahale ediniz ve mağduriyetimizi gideriniz.

Hasan 489 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Sayın Hasan A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-360003154 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-360003154 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön