İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sayaç Sorunuyla İlgilenmedi.

Yunus T. |

İstanbul Eyüp Güzeltepe 'de ikamet ediyorum. 3 gün önce Eyüp İSKİ 'yi aradık, günde 2 defa aramamıza rağmen 3. günü bina ana girişteki su sayacın su kaçırması için başvuru yaptık ama sayacı değiştirmeye gelen olmadı. En sonunda sayaç patlaması sebebiyle bodrum katındaki 2 evimizde su bastı, evin içindeki parke tavan duvar boyası eşyalarımız tamamen zarar gördü.

Bu ramazan ayında bayram ağzında hiçbir şeyimiz kalmadı. Mağduruz,zzararımızın karşılamasını rica ediyoruz. İSKİ 'nin duyarsızlığın yüzünden başımıza bunlar geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi yani illa başımıza bir şeyler gelmesini mi bekliyorlar ondan sonra mı müdahale yapılacak? Neden bu kadar duyarsız insanlar bunlar?

Etiketler :

Su - Kanalizasyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  15:55

  Sayın Yunus T. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için,1-1770679470 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1770679470 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa