05 Nisan 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şantiye Hayatımı Cehenneme Çevirdi!

Barbaros mah. Mahmutbey caddesi İski karşısında kurulan şantiyeden ötürü toz toprak gürültü sağ olsun hiç eksik olmuyor. Canıma yetti. Ya şantiyenizi toparlayın, yada bana aynı şartlara uygun ev bulup masrafımı karşılayın ben cehennem olup gideyim. Bana bu zulmü yapmaya kimsenin hiç bir kurumun hakkı yok. Evimi cehenneme çevirdiniz. Benimde normal insanlar gibi yaşama hakkımı kimse elimden alamaz. Yettiniz artık.

Ozlem 165 Okunma

Cevaplar

  • Ozlem 15 Eylül 2013

    ne demek ya asıl ben teşekkür ederim.hiç bir şey yapmadığınız için.beni kaale almadığınız için.it ürür kervan yürür mısali yaklaşımınız için.bana vermiş olduğunuz zahiyat için gerçekten var olun.var olunda sizi Allaha havale ediyorum.o bana yaşattıklarınızın şahidi.

  • Ozlem 11 Temmuz 2013

    sadece komikler.sinirden ancak gülüyorum anlayana:)

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın Özlem D. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön