29 Ağustos 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Pusetimiz Var Diye Araca Alınmadık!

27. 08. 2013 tarihinde 97 Beyazıt Güneşli Evren mh seferini yapan 34 V** plakalı otobüse 18:35 18:50 arasında Beyazıt' tan binmek için eşimle birlikte sıraya girdik. Tabi araç geldi herkes sırayla gidiyordu. Sıra bize geldi şoför bebek arabası var diye bizleri araç almadı. Ben nedeni sordum arabayla almam sizleri deyip el kol harketleri yaparak bana bağırmaya çalıştı. Orada bulunan yolcularda alması için telkinde bulundular fakat akşam saati diye alamam diye yani cevabı onlara da söyledi.

Ailemle birlikte gezmek dolaşmak hakkım değil mi? Belki benim gibi ne kadar vatandaş mağdur oldu. Böyle durumlarda kimsenin hakkı yok beni mağdur etmeye. Gereği neyse yapılsın.

Murat 71 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Sayın Murat A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2249166 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2249166 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön