18 Ağustos 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Para Alıyorlar Ama Deniz Temiz Değil.

Para karşılığı makbuz bile vermediler. Ayrıca girişte para alınan yere herkesin gözüne çarpabileceği yere not asmışlar. Alınan paranın iadesi yapılmaz diye denizi görünce para iadesi yapılmaz notunu neden astıkları ortaya çıkmış oldu. Eğer o notu görüp okumamış olsaydım hemen pilajdan paramı alıp çıkacaktım.

Düşündüm paramı alıp denize girmeden çıkıp gidelim diye fakat parayı geri verecek olan, para iadesi yapmıyoruz notu asmaz orada münakaşa çıkmasın diye paramı geri istemedim çünkü eşimin tansiyonu fırlıyor baygınlık geçirebilirdi biz ve her vatandaş sahilin durumunu o şekilde olduğunu bilmiş olsa filor'ya güneş pilajına para verip yüzmeye gelmez .

Necip 1.486 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi19 Ağustos 2014

    Sayın Necip A. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-350266602 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-350266602 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön