Senanur Ç. Teşekkür Mesajı

İlgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Otobüs Şoför ve Muavinlerin İhmalkarlığı.

Senanur Ç. |

34 Z *** 51 Plakalı Çatalca- Yeni Bosna otobüsü şoförü yol boyunca sinir halinde. Durduğu tüm duraklarda en az 5 dk bekliyor, gereksiz yerde hız yapıyor ve yolcuların hayatını riske atıyor. Bu da yetmezmiş gibi gereksiz tüm duraklarda 5 dk bekliyor ama yolcusunun ineceği durak da durmuyor ve durağı geçtikten sonra Tepecik ' te inecek var mı diye soruyor. Yaşlı annem taa oradan durağa kadar yürümek zorunda kaldı. Böyle ihmal olabilir mi? Hemen bir düzenleme gelmeli hiçbir yolcu bu gereksiz şoförlerin kaprisini çekmek zorunda değil.

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  16:14

  İstanbul’a katkınız, işbirliğiniz ve nezaketiniz için teşekkür eder, olumlu ve olumsuz eleştirilerinizin kurumumuzu geliştirme fırsatı olarak değerlendirildiğini belirtmek isteriz. Her türlü bilgi ve başvurunuz için Alo 153 hattımızı kullanarak 24 saat bizimle irtibata geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz.

 • Senanur Ç.
  27 Temmuz
  22:25

  İlgi ve alakanız için sonsuz teşekkürler...

 • 19 Temmuz
  09:19

  Sayın Senanur Ç.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1728227206 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1728227206 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Senanur Ç.
  07 Temmuz
  01:11

  Yön Çatalca-Yenibosna biz annemle Yenibosna'dan Tepecik'e geliyorduk. Hat numarasını bilmiyorum.

 • Senanur Ç.
  07 Temmuz
  01:07

  Tekrardan çok teşekkür ederim.

 • 24 Haziran
  08:42

  Sayın Senanur Ç.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için başvurunuza konu olan hat numarası,tarih,saat ve yön bilgisi belirttiğiniz takdirde gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza konuyla ilgili bilgi verilecektir.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa