İstanbul Büyükşehir Belediyesi Normalinden Fazla Gelen Su Faturası...

Burak G. |

Al-7*** sözleşme numaralı dairemizde 2 kişi yaşamasına rağmen sürekli 80-90-100 TL gibi tutar faturalar gelmektedir. Bu evde şu ile ilgili bu kadar kullanım olmamasına istinaden bu işleyişte bir yanlışlık olduğunu düşünmekteyiz. Sizlerden ricam bu abonelikteki sayaç ya da tesisatı inceletmeniz ve akabinde bu faturaların neden bu kadar çok geldiğini tarafımıza bildirmenizdir. Daire 3 katta olup daha önce bahçeye giden musluğu ayırdık demesine itibar etmediğimizi belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Hizmet - Ürün Fiyat Fatura ve Ödemeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Eylül
  17:57

  Sayın Burak G.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için,1-2062511552 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-2062511552 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Burak G.
  23 Eylül
  17:49

  içmeler Mahallesi Ankara Caddesi de nizgülü sokak no:4 daire 3 tuzla-İstanbul

 • 23 Eylül
  17:18

  Sayın Burak G.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için başvuru hakkında net adres bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa