İstanbul Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri!

Emre Y. |

372 22 22 bu numarayı defalarca aramama rağmen müşteri hizmetleri ile görüşme yapamadım. 372 32 23 ile görüşme yapıp işlemi müşteri temsilcisi S**** Bey ile çözdüm kendisine teşekkür ederim. Ama günlerdir öğrenci indirimli kartımdan sıkıntı çekiyorum. Kartın kenarı kırık 1 hafta çalıştı sonra çalışmadı.

Daha sonra gidip Kadıköy Kartal metrosunun Kartal İETT bürosundan yenisini aldım. Bakiye yüklendi fakat aylık yüklenmedi ve bilgi verilmedi. 153'ü aradım 7 ila 15 gün arasında otomatikman geleceğini söyledi. 7 gün bekledim gelmedi geri aradım kartı aldığım şubeye gitmemi söylediler. Kartal bürosuna gittim istasyon içindeki bürolardan bu işlemin gerçekleşmediğini söylediler.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  16:41

  Sayın Emre Y. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1011814350 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1011814350 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa