İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metrolar Yetmiyor!

Murat S. |

Kirazlı-Yenikapı ve Havalimanı-Kirazlı metro hatları artık yetmiyor. Bilhassa sabah ve akşam saatlerinde metrolara binmek neredeyse imkansız. Bunu yetkililer görmüyorlar mı? 1 sene öncesine kadar böyle bir durum yoktu, ancak gelen mülteciler ve artan turist sayısı metroları artık binilemez hale getirdi. Sanki kurbanlık hayvanlar gibi yolculuk edebiliyoruz, tabi metroya binebilirsek!

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  17:32

  Sayın Murat S. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci tamamlanmış olup işlem sonucu tarafınıza mail olarak iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Murat S.
  02 Ekim
  23:31

  Geri dönüş olmadı

 • 17 Eylül
  16:30

  Sayın Murat S. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-976325052 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-976325052 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa