30 Nisan 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metrobüslere Binmek Ölüm Tehlikesi Gibi!

Her sabah Avcılar durağından metrobüse binmeye çalışırken ezilme tehlikesi yaşıyorum. İnsanlar yığın halinde bekliyor ve kimse bir diğerini düşünmüyor. Resmen koltuğa oturmak için birbirleriyle yarış halindeler.

Yaşlısı da genci de, erkeği de bayanı da aynı. Üstelik sarı çizgiyi geçmenin yanı sıra, yoldaki sarı çizgiye kadar inip burada metrobüslerin rahatça geçmesine dahi izin vermiyorlar. Denetleyen kimse de yok! Her gün yüzlerce kişi insanlar arasında ezilebilir! Bir kadın olarak şikayetçi olduğum diğer bir konu da, sıkış tıkış bu kadar insan iç içe yolculuk etmek! Parasını verdiğim bir ulaşım için bırakın oturmayı, ayakta bile yer bulamıyoruz. Artık çözüm istiyoruz, İBB nerdesin?

Burcu 354 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sayın Burcu Ç. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2110998 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2110998 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön