08 Temmuz 2016

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metrobüslerdeki Can Güvenliği Açığı...

04/07/2016 tarihinde 06:362da Zincirlikuyu'dan Avcılar istikametinde metrobüse binmeye çalıştım. Ancak araç kaldırımdan uzakta iken ve binmeye çalışırken kapıyı üstüme kapattı. Kendisine yolcu binmeye çalışırken neden kapattığını belirttiğimde ise kabaca ve karşısında bayan olduğunu görünce, ikaz uyarısı veriyor, kulaklığınızı çıkarında dinleyin gibi kabaca cevap verdi.

Saati ve beklemesi gerektiği halde, ne yazık ki insanların değerinin olmadığı eğitimsiz çalışanlardan dolayı yaşanan bu olumsuzlukların en kısa süre de giderilmesi gerekmektedir. Ayrıca şoförün sicil numarası da yoktur. Can güvenliğimiz kimlere emanet gidiyoruz. Gerekliliklerin yapılmasını rica ederim.

Araç: 34 TP 15***

araç: m4***

Gulcan 216 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi19 Temmuz 2016

    Sayın Gülcan Y. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-1728066831 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-1728066831 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön