23 Eylül 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metrobüse Bisikletimi Almıyorlar!

Türkiye'de peş dedirtecek şeyler yaşıyoruz ve sonra kalkıp olimpiyatları alamadık diye dert yanıyoruz. Kendi sporcusuna sahip çıkmayan bir ülke neye sahip olabilir ki. Ben profesyonelce bisiklet kullanıyorum ve bisikletimi söktüğüm halde altını çiziyorum metrobüse binmek istiyorum ama güvenliklerden olmayacak laffar duyuyorum. İnsanlar koskoca valizlerle metrobüse otobüse biniyor sıkıntı olmuyor ama biz bisiklet kullananlar ülkemizin adını yurt dışında duyurmak için çapa sarf edenler ne otobüse ne de metrobüslere alınmıyoruz. Diğer insanlara rahatsız olmasın diye boş gelmesini bekliyoruz orta kapıdan biniyoruz ama yine de kaba davranıyorlar. İett aynı sıkıntı lütfen gereğini yapılsın.

Gökmen 447 Okunma

Cevaplar

  • Gökmen26 Eylül 2013

    444 1871' i İETT Şikayet numarasını aradım. Karşımdaki kişi metrobüse bisikletle binmek tamamen yasak dedi. 00:00 - 05:00 arası serbestliğinden haberi yoktu. Şikayet yazısı oluştuduk. Katlanabilir olanlar serbest fakat parçalanabilirler yasak. Ayrıca, bu saatler arasında kimin bisiklete binmeye, antreman yapmaya ihtiyacı olabilir ki?

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Gökmen B. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-4351919 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-4351919 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön