21 Şubat 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Metrobüs Hattı Çok Yoğun!

Sefaköy Metrobüs durağında tam 40 dak metrobüse binebilmek için bekliyorum. İşime geç kalmamak adına vermiş olduğum mücadeleme bir karşılık bir yardım bekliyorum . Benim gbi birçok insan madur . Güvenliğe bildiriyoz boş metrobüs şimdi geliyor yolda diyor ama o da herhangi bir yardımda bulunmuyor. En azından Sefaköy metrobüs durağına sabahları 8. 20 geceden sonra 2 tane boş metrobüs gönderilse işimize geç kalmıcaz.

İlgili birimlere yardımcı olunmazsa bunu sosyal medyanın tüm kanallarına taşımayı düşünüyorum en yakın süre içerisinde cevap bekliyorum.

Seval 178 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın Seval T. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön