16 Ocak 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Mavi Kart Başvurusu Onaylanmaz İse Başka Başvuru Yapılamıyor!

Eğer İETT mavi kart online başvuru sitesinden, yaptığınız başvuru herhangi bir nedenden ötürü onaylanmaz ise yeniden başvuru yapamıyorsunuz. Sitede başvuru nedeni sistemsel olarak "ilk kez" geliyor. Ancak siz ilk başvurunuz onaylanmadığı için ikinci kez başvuru yapmaya çalıştığınızda size başvuru nedeniniz "ilk kez" değil değiştirin diyor.

İşin komik tarafı ise başvuru nedenini değiştiremiyor olmanız ve beyaz masayı aradığınızda size yapacak bir şey yok en yakın başvuru merkezine gidin deniyor.

Selami 431 Okunma

Cevaplar

  • Selami 16 Ocak 2015

    ÇÇooookk teşekkürler... Ben gittim saatlerce sıramı bekledim Mavi kartımı aldım. Çünkü her gün 20 TL yol parası veriyordum. Siz hala sitedeki problemi düzelttik yerine t. c. Kimlik numarası istiyorsunuz! Pes! Online başvuru sitesi projesinin başındaki abiye saatlerce sıra beklememe ve benim gibi insanların saatlerce beklemesine yol açtığı için selamlarımı iletiyorum. Size tavsiyem t. c. Kimlik istemek yerine işini düzgün yapan bir adamı sitenin başına getirin! Eğer işi bilen adam bulamıyorsanız bende bu işi yapıyorum yıllardır. Kodları gönderin yardımcı olayım!

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi16 Ocak 2015

    Sayın Selami E. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için T.C. kimlik numaranız gerekmektedir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön