10 Mayıs 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kanalizasyon Patlağı!

Sayın Çevre Dostlarımız; Ben bir hastanede memur olarak çalışmaktayım. Bu konu bizleri ilgilendirdiği gibi sizleri de yakından ilgilendirmektedir. Yaklaşık 4 sene boyunca Heybeliada at ahırları mevkiinde sorunu çözülemeyen bir kanalizasyon patlağı konusu mevcut fakat beyaz masa iski müdürlüğü her ne kadar bu konu hakkında şikayetlerimizi bildirsek dahi hiçbir işlem yapılmamıştır.

Sadece o mevkiye gelip bakıp gidilmektedir. Söz konusu daha önceki vermiş oldukları açıklama ise ihaleye verilip yapılacağı hakkında idi fakat üstünden 2 sene geçmiştir ki orada bulunan atlar o lağım patlağının içinden su içmektedir. Ayrıca orada yaşayan insanlara ne kadar bir mikrop ortamı oluşturduğunu ise düşünmek.

Neşe 99 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sayın Neşe D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2109131 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2109131 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön