Emine Ç. Teşekkür Mesajı

İSKİ ve çalışanlarına çok teşekkürler. Bize kalıcı bir çözüm sağladıkları için.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kanalizasyon Arızasıyla İlgilenilmiyor.

Emine Ç. |

2 yıldır kanalizasyonumuz taşıyor, etrafı pislik götürüyor. Hastalık kol geziyor. 21.yy. Vede 2010 Avrupa Kültür Başkenti seçilen İstanbul'a bu tablo hiç mi hiç yakışmıyor. Her ay şikayet bildirmekten biz bıktık, kalıcı çözüm bulmaktan aciz sizler bıkmadınız.Şu anda da binanın alt katını ve de sokağı pislik almış başını gidiyor. Her seferinde bir ekip gelip açıldı, deyip gidiyorlar. Bir ay sonra tekrar aynı sorun. En son gelen ekip, artık soruna kalıcı çözümün olması gerektiğini söylediler ve farklı bir ekip yönlendirdiklerini söylemiş olmalarına rağmen kimse gelmedi.

Etiketler :

Su - Kanalizasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine Ç.
  18 Şubat
  18:49

  İSKİ ve çalışanlarına çok teşekkürler. Bize kalıcı bir çözüm sağladıkları için.

 • 23 Ocak
  10:00

  Sayın Emine Ç. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-601465516 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-601465516 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • 22 Ocak
  14:32

  Sayın Emine Ç. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem yapabilmemiz için adres bilginiz gerekmektedir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa