İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstinye Park Sarıyer Caddesi Yol Çalışması!

Yusuf D. |

Sarıyer İstinye Park yanında bulunan Enka okulunun önü Şişli İstinye asfaltından Sarıyer caddesi gişinden 200-400 metre sonra yola yağmur ızgarası yapmışlar yaklaşık 7-10 cm derinliğinde
16-180 cm uzunluğunda çukura çalışmada yapılmış ve yol olduğu bırakılmış. Arabamda maddi hasar oluştu.

Beyaz Masa polisi arayın tutanak tutsun poliste Beyaz Masayı arayın diyor. Bana bu konuda kimse yardımcı olmuyor. Onlarca kişinin arabası hasarlı, aracımın lastiği yarıldı ve mekanik aksamdan sesler gelmeye başladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi hiçbir şekilde yardımcı olmuyor zabıt tutulma zararım karşılamamış poliste zabıt tutamazmış yol unsuru olduğu için vatandaş olarak ortada kaldım.

Etiketler :

Yol - Kaldırım ve Aydınlatma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yusuf D.
  10 Mart
  21:07

  Aracınmda 1000 tl lik hasar mevcut bununla ilgili artik islem baslatmak zorunda kaldim buyuk sehir Belediyesi ne resim attım konu ile ilgili hergun aradım bana 155 arayin dediler aradım zabit tutturmak icin polis arayip tutanak tutmayacaklarini onparin ilgisine olmadigini belittiler beyaz masa ya yinlendirdiler kimse ilgilenmiyor aradigimda tek cumleleri anliyorum demek ihmalsizlik sonucu birakilan bir calisma sonucu ilgilenmeyen zabit tutmayan 155 arkamda durmayan 153 tek kahabatli araba kullanmayi bilen ben sizin icin hic bir sey yapan kimse yok sadece bir dosya numarasi verirler polis zabit yoksa bisey yapamassiniz diyor polis zabit tutmuyor numarasi bu bana degil ona sorun dedigimde cok kolay bi sekilde dava acin diyolar numarasini versim o zaman arayin sorun diyorum yine elde bisey yok paylasmak istedim

 • 07 Mart
  10:15

  Sayın Yusuf D. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için,
  1-120504983 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-120504983 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa