02 Nisan 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSKİ'den 2095 TL'lik Dönem Faturası!

4 Ay önce 500 TL civarında geldiği için itiraz ettiğimiz ve faturamıza bu ay 2095 tl fatura gelmiştir. 5 yıldır aynı evde oturmaktayız ve faturamız düzenli olarak 20-30 arasında gelmektedir. 4 ay önce yüksek ft geldiğinde hemen İski saati söktü ve Sanayi Bakanlığına gönderiyoruz dediler.

Biz de tesisatçı çağırıp tesisatı yeniledik. Fakat ne tesisatçı ne iski sorun tespiti sunamadı. Bir belirsizlik var ve netlik yok. İski'yi arıyorum tüketici mahkemesine gitseniz de bir şey yapamazsınız gibi tuhaf cevaplar alıyorum. 2095 tl bizim kullandığımız su bedeli değildir ve bu ortadadır. Tarafıma net bilgi ve belge verilmesini, mahkeme yoluyla çözüm arayacağımız bilgilerinize sunarım.

Bilge 75 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Sayın Bilge T. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 2116568 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 2116568 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön