23 Mart 2013

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İski Yeni Aldığım Yerin Eski Borçları Bana Ödetmek İstiyor!

Ekim 2012 de Maltepe Altayçeşme Mahallesinde 2 katlı Eski bir bina satın aldım. Bina uzun yıllardır kullanılmadığı için balici çocukların kullandığı bir yer olmuş. Bunun için binanın yıkılması için Maltepe belediyesine müracaat ettim.

Maltepe Belediyesi'de yıkım işlemi onaylanması için Ayedaş, İgdaş ve İski'den yıkım için yetki yazısı almam için bir belge verdi. Bu onayları Ayedaş ve İgdaş hemen verdi ama İski eski borçlar ödenmeden onaylamayacağını söyleyerek 2 haftadır beni oyalamaktadır.

Hiç tanımadığım bu insanların geçmiş tüm borçları, avukat paralarını vs. hepsini toplam 7000 TL den fazla olan bu miktarın benim ödemem kadar mantıksız ve vicdanlara ters bir durum var mıdır.
Bu sorunun çözülmesini rica ediyorum.

Sunullah 73 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Sayın Sunullah G. ; İstanbul Büyükşehir Belediyesi adına açılan sikayetvar.com sitesi üyeliğimiz 25.06.25013 tarihi itibariyle aktif olarak kullanılmaktadır. Anlık müdahale edilmesi gereken başvuruların kaydı bu tarihten itibaren alınmaktadır. Ayrıca acil olarak müdahale edilmesi gereken başvurularınız için ALO 153 BEYAZMASA hattımıza da müracaat edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön