27 Ocak 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İski Faturam Hala Gelmedi!

2013 aralık son dönem faturası gelmedi aradım faturam tahakkuk etmedi diye mail aracılığı ile de iletişim kurmaya çalıştım fakat sayacın değiştiğini ve faturanın ulaştırılacağını söylediler.

"07/01/2014 tarihinde yapılan sayaç kontrolüne göre 12. aya ait faturanız tahakkuk etmiş olup, adresinize gelecektir. iyi günler."

Fakat faturam halen ulaşmadı ben tekrar yazılı belirttim, bana gelen cevap
"Bahçelievler şube müdürlüğümüze şahsen müracaat ederek 2013 yılına ait 12 adet suret faturanızı alabilirsiniz. iyi günler."

Bu kadarını bizde biliyoruz sayın yetkili. Faturayı göndermeyen ve son ayın faturasını okumasını unutup sonrada sayaç değişip tekrar okuyan sizsiniz hizmet anlayışı bu yazık!

Salih 462 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sayın Salih S.; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-59505374 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-59505374 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön