İstanbul Büyükşehir Belediyesi İETT'nin Saçma Sistemi Mağdur Ediyor!

Zeynel A. |

Biz Şehit ailesiyiz. Ben İstanbul'da öğrenciyim ailem şehir dışında, ücretsiz seyahat kartlarımız var SGK'dan aldığımız ben İstanbul'da yaşadığım için ayrıca İETT ücretsiz kartımda var. Bu sene yeni yönetmeliğe göre pasolar kabul edilmiyormuş seyahat ederken.

Hiç düşünmediniz mi İstanbul'a gelen ziyaretçileri/misafirleri? Yaşlı annem memleketten gelmiş her yerde kullanabildiği pasosunu şoföre gösteriyor, şoför; Elektronik kartınız olması lazım diyor, bunlar artık geçmiyor. Annem gibi birçok kişi 1 veya 2 günlük gezmeye gittiği bütün şehirlerde birkaç gün için elektronik kart mı alması gerekiyor? Yazık ya, sanki pasolar ile geçiş yapılsa ne olacak...

Etiketler :

Ulaşım

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ekim
  15:11

  Sayın Zeynel A.;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-417179422 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-417179422 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa