Deprem destek listelerine hızlı erişin!
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sosyal Yardım Sorunu

334
Nilüfer
Nilüfer 01 Şubat 04:41

İstanbul Büyükşehir Belediyesi aylar önce sosyal yardıma başvurdum dul ve 3 yaşında kızımla yaşıyorum eve ® kontrole gelindi mesaj atılacak dendi aylar sonra gelindi eve de 153'ü arıyoruz olumlu yardımları biz göremiyoruz deniyor askıya fatura atıyorum soyad aynı değil diyor ama ad soyad faturamla aynı bana ait 153'ü arıyorum kayıt alıyor ihtiyacım var kaç ay bekleyeceğiz acaba daha bu yardımı zaten aylarca bekledim çocuğum küçük ihtiyacımız var.

Benzer Şikayetler

profile
228
09 Şubat

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kayıt Yok Ne Demek?

Askıya fatura kaydı alınmıştır yazıyor ama sorgulayınca sistem üzerinde kaydınız yoktur diyor neden anlamadım yardımcı olun lütfen. Yardıma ihtiyacı olanları görün ne olur gerekli gereksiz herkes alıyor asıl ihtiyacı kirada oturan çocuklu insanlar var önceliğiniz olalım lütfen.

profile
1.879
16 Nisan 2022

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Askıda Fatura Ödenmiyor

İBB nin askıda fatura ve bölümüne 3 adet fatura bıraktım ama ödenmemiş insan düşünüyor kimin faturası ödeniyor benim ihtiyacım var kardeşim zor kanaat geçiniyoruz çocuğuma mama alamıyorum tek ben çalışıyorum ama yetmiyorum. Neymiş askıda fatura bırak öderler ödenmiyor kardeşim neredeyse 2 ay olacak ...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .