İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Market Kartım Gelmedi, Kaç Hafta Oldu!

171
Tuğba
Tuğba 23 Mart 22:59

İbb market kartım iptal olmuş yanlışlıkla. Yenisini getirecekler kaç hafta oldu gelmedi. Şu mübarek yani bu kadar uzun sürer mi. Lütfen ilgilenir misiniz ne zaman gelir. Neden bu kadar uzun sürüyor. Çok ihtiyacım var. 153'ü arıyorum evinize gelecektir diyor. Ama hala bir gelişme yok nasıl çözülür bu ne yapmam lazım.

Gelişme
Gelişme

27 Mart 09:32

Hiçbir gelişme olmadı yani ihtiyacı olmasa bir insan bu kadar yazmaz bir kart göndermek bu kadra zor olmamalı

Benzer Şikayetler

profile
103
6 gün önce

İbb Sürekli SMS Gönderimi

Uzun zamandır İBB'den her konuyla ilgili ilgisiz mesaj alıyorum. Artık rahatsız edici seviyeye ulaştılar. İbb den mesajları almak istemiyorum. Hem gereksiz hem de sürekli gönderiliyor. Lütfen bana gelen mesajları iptal edin bir daha mesaj göndermeyin.

profile
196
2 hafta önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Anne Kart Ücret

Uzun zamandır il dışında yaşadığım için AKBİL kullanmıyordum. AKBİL'e ihtiyacım olmadığı içinde hiçbir yerde olup olmadığına bakmamıştım. Kartımı kaybetmişim ve biri de kullandığı için kart iptal olmuş. Çok önceden kendisi de öğrenci olan ev arkadaşım akbilini kaybettiği için benim okula gitmediğim ...

profile
477
28 Ocak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sosyal Kart Kayboldu

İBB kartımı kaybettim. RC ediyorum durumum iyi değil alışveriş yapmam için kısa sürede kartım elimde olur mu ne zaman ulaşır İBB sosyal market kartım iptal ettirdim ama sorun yaşar mıyım ne zaman gelir uzun sürer dediler yardımcı olursanız sevinirim.

profile
1.395
18 Ocak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) İstanbul Kart Haksiz Ceza

Kızım dun İstanbul kartını kaybetmiş. İşten eve gelince bana söyledi ve hemen 153 ü arayıp bilgi verdim. Görüştüğüm kisi kartı iptal etmem için onay vermemi başkanının kullanımı durumunda ceza ödeyebileceğimi söyledi. İptal için onay verdim. Bugün başvuru için siteye girdiğim zaman ceza ile karşılaş...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .