İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Fatura Ödensin

116
Gülşen
Gülşen 17 Ocak 11:54

Askıya fatura bırakmıyorum ödenmiyor. Lütfen Allah rızası için 2 faturam var askıda. Biri su, biri doğalgaz. 3 küçük çocuğum var. Biri 1 yaşında. Allah rızası için borcumuz var evimiz kira, lerimiz kötü. Lütfen faturalarımızı öderseniz en büyük iyiliği yapmış olursunuz.

Benzer Şikayetler

profile
78
10 Nisan

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Askıda Fatura Uygulaması

Büyükşehir belediyesinin uyguladığı askıya fatura bırakma sistemini bir süredir kullanıyorum. Ancak fatura ödeme tarihlerim değişebileceği için faturamın son ödeme tarihini beklerken ödeme zamanı geçmiş oluyor. Birkaç gün önce doğalgaz faturamı yine askıya bıraktım fakat halen ödenmedi. Yetkililerde...

profile
158
14 Mart

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Askıda Faturam Ödenmedi

Bebeğim var doğalgaz ım kesilmek üzere. İkinci faturam geldi. Ödeyemiyorum eşim işsiz evim kira iki öğrencim var. Zor durumdayım bu desteğe ihtiyacım var. Umarım yardımcı olursunuz. Lütfen. Teşekkürler. Hayat çok zor. Bu kadar zorluk içerisinde bu benim için çok büyük bir destek.

profile
1.854
02 Mart

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  Askıda Fatura Ödenmiyor

Fatura askıda bekleyen doğalgaz ve su faturam hala ödenmemiş. Günü geçmek üzere neye göre ödeniyor? Sıra ile mi yoksa seçerek mi? Acil yardım lütfen kiracıyım eşim günü birlik ise gelirse gidiyor sigortamız yok,1 çocuğum var sizden gelen desteklerle geçinmeye çalışıyoruz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  Askıda Fatura Ödenmiyor
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .