İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Zilan sonuçtan çok memnun

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Eşya Yardımı Talebi!

1.127
Zilan
Zilan 20 Mart 00:23
Çözüldü

Eşya yardımı talebinde bulunmak istiyorum eşim cezaevinde 2 küçük çocuğum var yardımcı olursanız sevinirim market kartı yardımı ve aile destek ödemesi tek alıyorum fakat geçinemiyorum 2 aydır halk süt de adresime gelmiyor.

Benzer Şikayetler

profile
356
4 gün önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sosyal Yardım Desteği

Merhabalar, evim kira. Market yardımı istiyorum ama üstüme sadece araç var. İki çocuk annesiyim, tek başıma geçinmeye çalışıyorum. Acil yardım bekliyorum. Başka bir gelirim yoktur. Kocam terk etti, gitti. Ayrıldık 10 ay önce. Bir çocuğum var, yetemiyorum, bir başıma yardımlarınızı bekliyorum. Red ka...

profile
579
1 hafta önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Göç Yardımı Ve Destek İstiyorum

İBB'yi aradım, göç yardımı durduruldu denildi. Ben memleketime nasıl döneceğim? Kiramı bile zor öderken, 30 bin liraya istiyorlar. Taşımaya ev sahibim beni evden atacak. 2 çocuğumla kapıda kalmak istemiyorum. Ne olur ya maddi ya da kamyon yardımı yapın. Memleketime bir an önce dönmek istiyorum.

profile
260
1 hafta önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Süt Market Kartı

Süt market kartı için yardım başvurusu yaptım. Eve geldiler, baktılar ama vermediler. Kendi ülkemde bir evim var diye yardım etmeyecekler. Şikayet ettim, tekrar eve geleceğiz dediler, ama 3 ay oldu gelmediler. Çocuklarım için istiyorum. Kendime bir şey istemedim, bu devletin çocukları ya.

profile
425
1 hafta önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Ceza Ödemesi Hk

Benim kartım düşmüş çantamdan tekrar basmak istediğimde bulamayınca iptal ettim. Benim adıma başkası kullanmış. İBB çözüm noktasına gidip derdimi anlattım. Para cezası olduğunu söyledi. Zaten durumum olsa kartı kullanmam. 700 civarında ki tutar çocuğumun 2 kutu mama parası. Lütfen yardımcı olur musu...

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .