İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mehmet sonuçtan çok memnun

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Askıda Faturam Ödenmemiş

1.207
Mehmet
Mehmet 05 Şubat 23:45
Çözüldü

Benim doğalgaz ve su faturam ödenmedi. Son ödeme tarihi de geçmiş. 3 çocuğum var. Kiradayım çalışıyorum ama yetişemiyorum. Faturalar sırayla mi alınıyor acaba. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. 3 hafta oldu bırakalı henüz bir bilgi gelmedi sorguladım ödenmemiştir.

Benzer Şikayetler

profile
216
06 Nisan

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Askıda Fatura Ödenmedi

Askıya fatura bıraktım 3 aydır ödenmedi asgari ücretle iki çocuk ev kira yetişemiyorum yardım ederseniz sevinirim gıda yardımım ayda 200 TL oda çok az hiçbir şeye yetmiyor. Faturalarım ödenirse çok iyi olur çok rahatlarım Allah razı olsun hayırlı ramazanlar

profile
260
24 Mart

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Faturamı Hala Ödeyemedim

Askıda fatura tahminen ne zaman ödenir küçük bebeğim ve okula giden bir kızım var onların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyorken bir de faturalarla boğuşuyoruz lütfen bu konu hakkında bilgi verir misiniz? Umarım en kısa sürede ödenir eşim asgari ücretle çalışıyor+evimiz kira diyeceklerim bu kadar.

profile
158
14 Mart

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Askıda Faturam Ödenmedi

Bebeğim var doğalgaz ım kesilmek üzere. İkinci faturam geldi. Ödeyemiyorum eşim işsiz evim kira iki öğrencim var. Zor durumdayım bu desteğe ihtiyacım var. Umarım yardımcı olursunuz. Lütfen. Teşekkürler. Hayat çok zor. Bu kadar zorluk içerisinde bu benim için çok büyük bir destek.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

1 Yorum

Yakup
Yakup
 

Paşamın faturasını ödeyin bak sizi şikayet etmiş