İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Anne Kart Eve Teslim Seçeneği

184
Zennure
Zennure 23 Mart 20:57

Anne kart başvurumda eve ® teslim yazmıyor yardım eder misiniz kartımı kaybettim önceden böyle bir sorun ile karşılaşmamıştım!

Benzer Şikayetler

profile
-
6 saat önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Yardim Lütfen Ne Yapalım

Evlilik yardım ödemesi için başvuru yaptım, olumlu değerlendirildi. Ne zaman parası yatacak bilgi verilmedi anlamadım. Herhangi bir bilgi verilmedi. Mesaj bekleyin dediler. Evrak tamamlayacaksınız dediler ama ne evrakı tamamlayıp vermem gerekiyor, bilemiyorum. Yardımcı olur musunuz? Ne zaman sonuçla...

profile
-
7 saat önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Evlilik Desteği Başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin vermiş olduğu 7 bin tl evlilik yardımı için başvuru yapmıştık. Gelen SMS ile onaylandı gözüküyor. Takibini yapmak adına aradım ama olumsuz sonuçlanmış ve SMS size yanlışlıkla atılmıştır diyor. Bu kadar kötü bir cevap verilmesi çok üzücü.

profile
-
8 saat önce

İBB Evlilik Kredisi Başvurusu

İBB Sedep 3 ay içinde evleneceklere 7 bin tl yardım yapıyormuş. Başvuru formunda her şeyi dolduruyorum ama hata veriyor. Yardım için başvuramıyorum. Hata vermemesi için ne yapmam gerekiyor? Çok defa denedim Başka bir çözüm yolu var mı? Yardım eder misiniz?

profile
-
1 gün önce

İBB Wi-Fi Ye Bağlanmıyorum

İstanbul İBB Wi-Fi bağlanamıyorum, oturum bulunamadı diyor. Bunun çözümü nedir acaba? En kısa sürede yardımcı olursanız sevinirim. Telefonumu sıfırladım, yine de düzelmedi. Çeşitli yollar denedim, olmadı. Acaba bunu nasıl düzeltebilirim? Bilen birisi var mı? Tekrardan çok teşekkür ederim.😊😊😊

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .