İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

İbb Sosyal Yardım Yetersizliği

813
Burak
Burak 27 Ocak 21:48
İbb Sosyal Yardım Yetersizliği
İbb Sosyal Yardım Yetersizliği
İbb Sosyal Yardım Yetersizliği

İstanbul yardım kartına her ay sadece 200 lira yatıyor. Oğlum siz, evde torunum var gelinim var. Her ay 4000 TL kira ödüyorum. Market masraflarına, elektrik, doğalgaz faturalarına yetişemiyorum. Lütfen yardım tutarı artırılsın. Bir günlük market alış verişinin bile 500 lira olduğu bu zamanda maalesef geçinemiyoruz. Yardıma ihtiyacımız var.

Benzer Şikayetler

profile
491
5 gün önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Sosyal Yardım Başvurusu

2023 ocak ayından sosyal yardım için başvuru yaptım. 5 aydır hala yardım verilmedi. Olumlu diyorsunuz, geri dönüş yapacağız diyorsunuz, hiçbir dönüş yok. 1 yaşındaki kızımın ihtiyaçlarını karşılayamıyorum, kiramı ödeyemiyorum, çamaşır ve bulaşık makinem yok, ev eşyam yok. Lütfen gereğini yapın artık...

profile
203
6 gün önce

İBB Evlilik Yardım

İBB evlilik sosyal yardım desteğine başvurdum. Hala bir sonuç yok değerlendirme aşamasında diyor. 2 ay sonra düğünüm var dolayısıyla ihtiyaçlarım da var bu süreç ne kadar sürer olumlu olumsuz bir dönüş ne zaman gelir? Gerçekten şu an fazlasıyla ihtiyacımız var.

profile
1.483
1 ay önce

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB)  Ramazan Nakdi Yardım!

Büyükşehirden sosyal yardım almaktayım. Çevremdeki yardım alanlara ramazan nakdi yardımı yapılmış ama bana herhangi bir yardım yapılmadı. Rica ediyorum benimde bir desteğe bir nebzede olsa ihtiyacım var lütfen sorunumun giderilmesini talep ediyorum geçinemiyorum.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .