06 Şubat 2014

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Her Gün Suyumuz Kesiliyor!

İski'den şikayetçiyim. 2 haftadır hergün suyumuzu kesiyorlar. Üstelik koskoca Silivri'de 2 haftadır yalnızca Alibey mah. suyu kesiliyor. Müşteri hizmetlerindeki şahsa her gün su kesilir mi diyorum, her gün arıza oluyor demek ki diyor saygısız. Hani özelleştiği için sıkıntı yaşamayacaktık? Hani daha hizmet içindi her şey? Her dünyanın faturasını yollamayı biliyorlar, 2 gün ödemeyince mesaj atmayı,15 gün ödemeyince suyu kesmeyi de biliyorlar.

Ama iş hizmete gelince koca bi sıfır. İski'nin aldığı paranın hakkını vermesini istiyorum kardeşim o kadar. Su bu ya su. Hayat demek su. Nasıl kesersin her gün? Şikayetçiyim.

Elif 101 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sayın Elif E. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-75484350 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-75484350 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön