02 Mayıs 2015

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Giderlerden İnşaatımı Boya Bastı!

01.05.2015 Tarihinde İstanbul Pendik Şeyhli Mah. Esra Sok. No:8 yaptırdığım inşaatımı bodrum katını komple boya ve zift bastı. Neler yaptıysam da İstanbul Büyükşehir Belediyesi olayı çözemedi. Hani çevrecilik hani vatandaşa yardım.

Bir sürü maddi hasarım var. Lağım tıkanmış benim suçum nedir? Benim giderlerim faal bile değil iken nasıl olur da benim yerimi pislik basar. Gelen kişiler bana kendin temizle diyor. Kim o pisliği gidere verdiyse onu bulup ceza kesmeleri gerekir. Benim zararımı karşılayıp suçlulardan bunu tahsil etmeleri gerekir. Lağımları tıkanan İstanbul Büyükşehir Belediyesi suçluları bulmalıdır. Ekte resimler var.

Resul 144 Okunma

Cevaplar

  • İstanbul Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Sayın Resul D. ; sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-753697709 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-753697709 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Beyazmasa

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön