İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gerekli Önlemi Almıyor.

Bilal A. |

Öncelikle buraya yazmadan önce belediye yetkililerine Edirnekapı metrobüs durağı merdivenlerinin artık kullanılmaz olduğunu ve merdivenlerden inerken dikkatli olmamız gerektiğini ve gerekli bakımın yapılmasını rica ettim ancak 1 ayın geçkin bir süredir tarafıma dönüş sağlamadılar.

Bende şikayetimi buradan yazma gereği hissettim belediye yetkililerine buradan sesleniyorum illa bu merdivenlerden birisinin Allah korusun düşmesi durumunda ölme durumu var. Ben bir vatandaş olarak uyarımı yapmak istedim diğer bir konu ise metrobüsün kullandığı yol güzergahların artıkasfalt yama içinde metrobüsün içinde içimiz dışımıza çıktı. Yollar neden asfalt yapılmamakta bilgi rica ederim.

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  10:17

  Sayın Bilal A. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzla ilgili işlem süreci devam etmekte olup işlem sonucu tarafınıza iletilecektir. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa

 • Bilal A.
  30 Ağustos
  00:15

  herhangi bir bildirim yapmadınız 26 gün oldu bravo size beyaz masa böyle devam edin.......

 • 06 Ağustos
  15:30

  Sayın Bilal A. ;
  sikayetvar.com sitesi aracılığıyla iletmiş olduğunuz başvurunuzda yer alan konu, değerlendirilmesi ve gereği için, 1-334611829 başvuru numarası ile ilgili birimlerimize iletilmiş olup, bu sürecin sonunda yapılan değerlendirme ve işlem sonucu tarafınıza ayrıca bildirilecektir. Dilerseniz başvurunuzu 153 numaralı telefondan 1-334611829 başvuru numarası ile takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

  İstanbul Büyükşehir Belediyesi
  Halkla İlişkiler Müdürlüğü
  Beyazmasa